• Parafia Świętego Marcina w Słupnie

    Parafia Świętego Marcina w Słupnie

  • Parafia Świętego Marcina w Słupnie

    Parafia Świętego Marcina w Słupnie

Miło nam przedstawić miesięcznik, który wydawany będzie przez naszą parafię. Pierwszy numer, który otrzymujecie Państwo do rąk w dniu Bożego Narodzenia jest efektem realizacji programu unijnego "Integracja przez współdziałanie to otwarcie na niepełnosprawność".

Chcielibyśmy, aby nowe pismo wrosło w naszą wspólnotę parafialną i przyczyniło się do jej pogłębiania. Mocno zachęcamy również do wyrażania opinii, a jeszcze lepiej, do współtworzenia. Uwagi, komentarze, propozycje artykułów prosimy przesyłać na adres redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Redakcja "U Świętego Marcina"

Joomla templates by a4joomla